KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423285
nr 1442 3285
Arthur William Redgate (1860-1906), Signerad, Landskap med by. Olja på pannå, 21x22, yttermått inklusive ram: 33x35 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:34:30
300 kr
350 kr
400 kr